Adres
Schoolstraat 59, 2251BG Voorschoten
Openingstijden
Maandag
12.30 – 17.30
Dinsdag t/m Vrijdag
09:00 – 17.30
Zaterdag
10.00 – 17:30

Nu 30% korting op de voorjaars en zomercollectie!
Volg jij ons al?
Hier zie je de leukste
inspiratiefilmpjes, nieuwste items en aanbiedingen.
Join us @ manonkamode.schoenen
Jacket with rib cuffs
Een nieuwe variant op ons iconische Feline-jasje. Dit zachte jasje van imitatiebont heeft een modern, recht silhouet en is voorzien van afneembare mouwen, waardoor je je look gemakkelijk kunt aanpassen look mildere dagen of wanneer je je favoriete gebreide of kanten topje wilt laten zien. Een veelzijdig statement-stuk voor moeiteloze autumn winteroutfits.
Buitenlaag: 100% polyester; PU: 100% polyester; coating: 100% polyurethaan; gebreid materiaal: 50% acryl, 30% polyester, 20% polyamide; voering: 100% polyester
Manonka is een trendy damesmode en schoenen zaak, gezellig en toegankelijk, u kunt op uw gemak rondkijken en kleding passen. Wij hebben tevens een shop in shop van het merk YAYA. Wilt u advies dan staat het Manonka team, met haar kennis van de collectie en de combinatie mogelijkheden, klaar om te adviseren. Met de bijpassende schoenen en accessoires maak je je outfit compleet. Onze dames brengen ieder met hun eigen persoonlijkheid elke dag weer een warme en enthousiaste sfeer in de winkel. En wil je even bijpraten of ontspannen, zorgen onze dames voor een lekkere cappuccino en neem je plaats aan de stamtafel.
Ons team!
Vera, Ellen, Petra, Marlous, Ellis, Ellen, Jacqueline en Manon
Manon Kühn: "vanuit een droom en met passie is Manonka Mode en Schoenen ontstaan. Op 1 april 1992 begon ik in mijn eigen dorp Voorschoten mijn modezaak Manonka en nu 34 jaar later is het nog steeds heerlijk om er te werken. Ik heb kennis gemaakt met zoveel verschillende leuke en lieve mensen die graag binnen stappen voor even een momentje voor zichzelf, een goed modeadvies of zomaar een praatje en een kop koffie. Dankzij onze trouwe klanten bestaat Manonka al zo’n tijd, mijn droom is werkelijkheid geworden en mijn passie is gebleven! Ik hoop nog heel veel mooie en sprankelende modejaren met mijn team bijzondere vrouwen te beleven".
Openingstijden
Maandag
12.30 – 17.30
Dinsdag t/m Vrijdag
09:00 – 17.30
Zaterdag
10.00 – 17:30